Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Brony polowe podwójne składane hydraulicznie

  Brony polowe zębowe składane hydraulicznie stosowane są do płytkiego spulchniania górnej warstwy gleby, wyrównywania powierzchni gleby po orce, kruszenia i rozbijania brył ziemi, niszczenia chwastów i zadarnienia, wydobywania z gleby rozłogów perzu, wymieszania nawozów mineralnych z glebą oraz innych prac polowych. Brony polowe zębowe podwójne produkowane są o szerokościach roboczych 5,6m, 6,7m i 8,4m.
  Dowiedz się więcej
 • Brony polowe składane hydraulicznie

  Brony polowe zębowe składane hydraulicznie stosowane są do płytkiego spulchniania górnej warstwy gleby, wyrównywania powierzchni gleby po orce, kruszenia i rozbijania brył ziemi, niszczenia chwastów i zadarnienia, wydobywania z gleby rozłogów perzu, wymieszania nawozów mineralnych z glebą oraz innych prac polowych. Brony polowe zębowe produkowane są o szerokościach roboczych 5,6m, 6,7m i 8,4m.
  Dowiedz się więcej
 • Brony polowe składane hydraulicznie z belką przednią i spulchniaczami śladów

  Brony polowe zębowe składane hydraulicznie stosowane są do płytkiego spulchniania górnej warstwy gleby, wyrównywania powierzchni gleby po orce, kruszenia i rozbijania brył ziemi, niszczenia chwastów i zadarnienia, wydobywania z gleby rozłogów perzu, wymieszania nawozów mineralnych z glebą oraz innych prac polowych. Brony polowe zębowe z belką przednią i spulchniaczami śladów produkowane są o szerokościach roboczych 5,6m, 6,7m i 8,4m.
  Dowiedz się więcej
 • Brony polowe z wałkami składane hydraulicznie

  Brony polowe zębowe składane hydraulicznie stosowane są do płytkiego spulchniania górnej warstwy gleby, wyrównywania powierzchni gleby po orce, kruszenia i rozbijania brył ziemi, niszczenia chwastów i zadarnienia, wydobywania z gleby rozłogów perzu, wymieszania nawozów mineralnych z glebą oraz innych prac polowych. Brony polowe zębowe z wałkami produkowane są o szerokościach roboczych 5,6m, 6,7m i 8,4m.
  Dowiedz się więcej