Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Agregat do uprawy pasowej OSA

  Agregat do uprawy pasowej OSA to wielozadaniowa maszyna służąca do spulchniania, nawożenia i siewu podczas jednego zabiegu. Uprawa pasowa polega na spulchnianiu tylko pasów gleby, w których zasiane będą rośliny. Pozostała powierzchnia gleby z reguły pozostaje nieuprawiona, pokryta resztkami pożniwnymi lub zieloną masą z międzyplonów. Ponadto podczas uprawy Strip Till nawóz jest precyzyjnie dozowany pod ziarno w warstwy gleby. Agregat OSA jest to maszyna zawieszana na tylny TUZ ciągnika z możliwością zagregowania z nią siewnika.
  Dowiedz się więcej
 • Agregat do uprawy pasowej PSZCZOŁA

  Agregat do uprawy pasowej PSZCZOŁA firmy AGRO-OSEK to wielozadaniowa maszyna służąca do spulchniania, nawożenia i siewu podczas jednego zabiegu. Uprawa pasowa polega na spulchnianiu tylko pasów gleby, w których zasiane będą rośliny. Pozostała powierzchnia gleby z reguły pozostaje nieuprawiona, pokryta resztkami pożniwnymi lub zieloną masą z międzyplonów. Ponadto podczas uprawy Strip Till nawóz jest precyzyjnie dozowany pod ziarno w warstwy gleby. Agregat PSZCZOŁA jest to maszyna zawieszana na tylny TUZ ciągnika z możliwością zagregowania z nią siewnika lub sekcji wysiewających. Dzięki regulowanemu rozstawowi rzędów agregatem można wysiewać kukurydzę, rzepak, buraki cukrowe, zboże itp.
  Dowiedz się więcej
 • Agregat do uprawy pasowej SZERSZEŃ

  Agregat do uprawy pasowej SZERSZEŃ to wielozadaniowa maszyna służąca do spulchniania, nawożenia i siewu podczas jednego zabiegu. Uprawa pasowa polega na spulchnianiu tylko pasów gleby, w których zasiane będą rośliny. Pozostała powierzchnia gleby z reguły pozostaje nieuprawiona, pokryta resztkami pożniwnymi lub zieloną masą z międzyplonów. Ponadto podczas uprawy Strip Till nawóz jest precyzyjnie dozowany pod ziarno w warstwy gleby. Agregat SZERSZEŃ jest to maszyna zawieszana na tylny TUZ ciągnika z możliwością zagregowania z nią siewnika lub sekcji wysiewających. Dzięki regulowanemu rozstawowi rzędów agregatem można wysiewać kukurydzę, rzepak, buraki cukrowe, zboże itp.
  Dowiedz się więcej